Погода у селі Гукливий

ПОГОДА У СЕЛІ ГУКЛИВИЙ

Погода біля Боржавського хребта достатньо мінлива

Погода у Гукливому на 2 тижні

Погода у селі Гукливий зазвичай відповідає порам року. Але клімат суворіший, ніж у низинних районах Закарпаття. Весна у Гукливому починається пізніше, а зимно стає трохи раніше, ніж у низині. На Боржавських полонинах розташована метеостанція, що визначає погоду, опади, напрямок та силу вітру. Однак старші мешканці села звикли визначати погоду, спостерігаючи за Боржавським хребтом. Вони говорять, що якщо із-за Боржавських полонин з'являється туман, то буде дощ. Сезон дощів зазвичай розпочинається з середини листопада, а перші заморозки - з середини грудня. Сніг, який теж випадає в грудні, лежить до кінця березня, а у горах він лежить до початку літа, аж до самого цвітіння яфин.

Відчути усю мінливість погоди у Гукливому можна у Дерев'яному котеджі

Котедж біля полонин

Дерев'яний котедж знаходиться практично на полонині, біля лісу та річки. З подвір'я можна спостерігати за туманами і хмарами над Боржавою. Та відчути як сонце змінюється дощем.

Річка у дворі

Майже на подвір'ї котеджу тече річка. під час тривалого дощу її об'єм збільшується. Власниця розповідала, що ця річечка якось піднімалась на 2 метри.

Ліс за двором

Відразу за двором росте хвойний ліс. Цікаво спостерігати, як природа затихає перед грозою.

Гроза у горах

З подвір'я видно гірські вершини. Видно, як над ними збираються хмари, як блискавки б'ють у полонини. А гуркіт грому чутно особливо гучно.

Забронюйте котедж щоб насолодитись усіма примхами погоди у селі Гукливий