Бункер Лінії Арпада

БУНКЕР ЛІНІЇ АРПАДА

Найбільший підземний бункер

Лінія Арпада - це одна з найпотужніших оборонних ліній, яку побудували угорські і румунські війська для захисту Карпатських гір від Радянських військ. Будували її 5 років, почали в жовтні 1939 і закінчили у 1944 році. Простягалась Лінія Арпада на 600-700 кілометрів по Карпатському хребту і мала багато різних оборонних споруд. Нажаль, після закінчення Другої світової війни усі ці об'єкти були знищені. Але у селі Верхня Грабівниця, що у Воловецькому районі Закарпатської області збереглася частина Лінії Арпада - найбільший Бункер в Україні часів Другої світової війни. Побудований він під горою, на глибині близько 50 метрів. У Бункері є приміщення колишньої лікарні, де надавали допомогу пораненим, приміщення казарм. Він зроблений з бетону та металу завтовшки 1 метр. 13 років, з 1945 по 1968 рік в Бункері підірвали входи і виходи, так його законсервували. Зараз у Бункері знаходиться музей.

Встигнути побачити усю красу Гукливого і його околиць

Щоб відвідати усі пам'ятки, цікаві пішохідні маршрути, водоспади, варто оселитись у Дерев'яному котеджі. Він розташований поряд з усіма цікавими локаціями у Гукливому і його околицях.

Зручності у Дерев'яному котеджі

Близько до пам'яток

Дерев'яний котедж знаходиться у пішій доступності до більшості цікавинок.

Недалеко від залізничної станції

Від котеджу до залізничної станції смт.Воловець 4 км, до міжнародного аеропорту у м.Ужгород 100 км, до міжнародної траси "Київ-Чоп" 18 км.

Дивовижні краєвиди

З будинку відкривається чудовий краєвид на хвойний ліс. А з двору видно Боржавський хребет, річку і ліс, які знаходяться практично на задньому подвір'ї.

Фінська сауна

Перший поверх котеджу займає сауна з купеллю, яка заповнена кришталевою річковою водою.

Парковка

Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне).

Зона релаксу на подвір'ї

На подвір'ї знаходиться барбекю, дерев'яний обідній стіл зі стільцями. А біля самісінької річки, що тече відразу за будинком, є гамак.

Забронюйте Дерев'яний котедж і пізнавайте Закарпаття